fbpx

Portfolio

Vítejte ve světě

Happy karavan

Když se dva rozejdou a podnikání najednou začíná od nuly. To je potom výzva. Za 30 dnů hotovo.  Ještě, že klient byl takový pohodář a vše jsme řešili ihned. Radime díky a ať se to prodává…Be Happy

Logo, logomanuál, webové stránky, sociální sítě, SEO, tisky, reklamy.

Pomocná ruka při stavbě rodinného domu

Stavpovoleni

Jeden z příkladů kdy může Vaše podnikání rychleji vyrůst než jste původně měli v plánu. A potřebujte mít všechny základní informace o svých službách na webu. Tohle byl případ Stavpovoleni.cz. 

Naší prací byla tvorba webu, administrace, Wireframe, grafika, SEO, copywriting.

new logo

Tecam PCV

Spojování, snižování nákladů, expanze, to jsou slova poslední doby. 2 firmy s 30-ti letou tradicí se spojily a potřebovaly novou výzvu…a znáte jak se 2 alfa samci potkají a každý si hájí to svoje? Naše práce: 

Naše práce: tvorba loga, logomanuálu, grafické přípravy pro rebranding prodejen, grafika webu.

Jsem Blond, James Blond, jsem Váš

Pet agent

Na začátku byl jen název e-shopu s výživou pro naše domácí miláčky PET AGENT. A teď jak být jiný, když na webu jsou desítky takových obchodů. Tlapičky, pejsci a kočičky na nás skáčou všude. Až z toho vznikl koncept Jsem Blond, James Blond, váš agent.  

Naše práce: tvorba loga, logomanuálu, včetně grafických doplňků na web a sociální sítě.

chcete

Rady na cestu

Martin Šimek a jeho cestovní kancelář Radynacestu.cz jsou úspěšně na trhu hezkou řádku let. Ve sem oboru jsou špičkou a velice nás těší, že jim můžeme pomáhat s marketingem.

S OnOff Studiem a Martinem Potočným pravidelně konzultujeme některé marketingové aktivity a spolupracujeme při přípravě kampaní. Vždy mají dobré nápady a tah na branku, vidí podstatu problému a umí najít dobrá řešení.   

Na kongresy máme

Kongresy cz

V MSK pořádá spousty odborných konferencí především z lékařského prostředí. Na stavbu nového webu, včetně rezervačního systému si vybrali nás ON – OFF….

Naše práce: SEO, copy, grafika webu, kódování webu, rezervační systém.

Proti bakteriím a virům je tu

Virus OFF

Dobrý produkt potřebuje dobré promo. Tak jsme šli na to. Teď už jenom čistíme a čistíme vzduch…

Naše práce: Tvorba loga, logomanuálu, SEO, copywriting, grafika webu, wireframe, kódování, kompletní grafika pro tisky. 

Slovenský

SUDOPARK

Najdete perfektní místo pro útěk z víru velkoměsta. místo ideální pro čas strávený s rodinou, pro romantickou dvojici a i pro přátelké i firemní aktivity

Naše práce: tvorba logomanuálu, včetně orientačního systému, grafika webu, SEO.

Nová tvář pro

RESTAURACE A HOTEL ZÁMEK

Zámek je pro Havířov jedna z dominant města. Sice ze začátku Vám to zámek nepřipomíná, ale jeho historie tvrdí opak. Hotel s restaurací má hlavní náplň pořádání svateb. 

Naše práce: Návrh loga a logomanuálu, tvorba webu, grafika, kódování

on off má i svoji vlastní

CHARITY GOLF

Když něco dostáváme, musíme i něco vrátit. První ročník Charity golfu 2020 měl spoustu překážek v podobě nastávající jarní karantény a vládních opatření. I přesto jsme sehnali spoustu sponzorů a pořádali golfový turnaj na naše náklady. Vybrali jsme 75 000 korun na léčbu pro malého Adámka. 

Adámek trpí silnou centrální svalovou hypotonií, tedy ochablým svalstvem celého těla a velikým opožděním v mentálním vývoji. Peníze šli na léčbu do Centra Hájek,  kde se specializují na neurorehabilitace, které jsou pro Adámka jako dělané. Doufáme, že tahle finanční pomoc aspoň trochu pomůže Adámkovi a celé rodině 🙂

V roce 2021 pořádáme druhý ročník Charity golf, na Ostravicí a na Kaskádě§ Zveme všechny kterým záleží na principu. 

Naše práce: jsme 100% organizátoři akce a jsme na to „strašně“ hrdí. Grafika, web, tisky, organizace, promo, moderace, administrativa. 

reklamní předměty

OVISION

6 firem, které se spojili do jedné jménem OVISION GROUP. Jejich slogan „Váš komplexní partner ve světě dokumentů“ vám už přímo řekne o jakou firmu se jedná. Dokonce dělají dárkové i reklamní předměty.

Naše práce: tvorba loga, grafika webu, wire frame, kódování, SEO.

Hokejový klub

AZ HAVIROV

Naše srdcovka. Dali jsme do toho všechno a plná hala diváků nám to na několik let vrátila. Bohušu jaaaaaaaaaaa saa vraaaaaaaaaatiiiiiiiiiiiiim

Naše práce: komunikace, grafické podklady, pořádání akcí, sociální sítě. 

hnutí občanů

OSTRAVAK

„Nespokojenost s tím, jakým způsobem vedla naše město politická reprezentace, nás vyburcovala k veřejné aktivitě“ – přesně tohle je přivedlo k myšlence zasloužit se o lepší fungování města a my je plně podporujeme

Naše práce: tvorba logomanuálu, tvorba grafiky a podkladů k tisku, PR.

Cvičení pro všechny jedině u

FAMILY GYM

Od začátku do konce naše společná myšlenka, 2 roky práce. Poté jsme museli projekt prodat do dobrých rukou z rodinných důvodů. Ale koncept a myšlenka jede dál. Společně sportovat v rámci rodin.

Naše práce: tvorba loga, grafika webu, wire frame, kódování, SEO, komunikace, sociální sítě, copywriting. 

TADY CHCI BYDLET

PLATAN

Příprava texty a grafických podkladů konceptu nového bytového domu v samém srdci Ostravy. Tahle nádherná stavba by stála za to, aby v ní bydleli lidé. 

Naše práce: copywriting, grafická příprava.

Když kosmetika, tak 1210

1210 aroma kosmetika

Přejeme hodně spokojených klientů ve 1210.cz

Naše práce: tvorba loga, grafika webu, wire frame, kódování, SEO, grafické podklady k tisku. 

A jsme Kurwa KREATIVNÍ!

Bohudík, bohužel..

Klienti

Těm, kterým jsme měli tu čest pomoci.

Kontakt